Często zadawane pytania:

1 Miałem/miałam wypadek co dalej?

Skontaktuj się z nami nasi specjaliści wytłumaczą Ci jakie masz prawa.

2. Nie mogę się dostać na rehabilitację, terminy w NFZ i ZUS są bardzo odległe.

Skontaktuj się z nami współpracujmy z renomowaną kliniką rehabilitacyjną załatwimy Ci szybko rehabilitację w dogodnym dla Ciebie terminie.

3. Ile mnie będzie kosztować rehabilitacja?

Wystąpimy w twoim imieniu do ubezpieczyciela sprawcy lub twojego (wedle wyboru) o pokrycie całości kosztów rehabilitacji i dojazdu do kliniki.

4. Co jeśli ubezpieczyciel nie wypłaci odszkodowania?

Wynegocjujemy dla Ciebie korzystne warunki pokrycia kosztów rehabilitacji z kliniką zarówno jeśli chodzi o wysokość płatności jak i terminy.

5. Jakie jest prawdopodobieństwo, że ubezpieczyciel nie wypłaci odszkodowania?

Zgodnie z orzecznictwem Sądu Najwyższego oraz przyjętą praktyką ubezpieczyciel ma obowiązek pokryć uzasadnione koszty rehabilitacji i dojazdu na nią. Wynegocjowane przez nas w twoim imieniu stawki za turnus rehabilitacyjny są rynkowe i bardzo konkurencyjne. Jeśli posiadasz dowody, że nie mogłeś uzyskać szybkiej pomocy w ramach NFZ, ZUS ryzyko niewypłacenia odszkodowania jest minimalne.

6. Jakich dokumentów potrzebuję, jakie dowody zebrać?

Skontaktuj się z naszymi specjalistami pierwsze spotkanie jest całkowicie bezpłatne dowiesz się wszystkiego co niezbędne żeby rozpocząć.

7. Gdzie mieści się klinika?

Klinika z którą współpracujemy znajduje się na obrzeżach Krakowa, można do niej wygodnie dojechać korzystając z popularnej trasy tzw. Zakopianki.

8. Czy ubezpieczenie pokrywa koszty dojazdu z innych regionów kraju?

Nie ma żadnych ograniczeń co do odległości z jakiej Państwo dojeżdżają koszty muszą być tylko uzasadnione.

9. Czy dochodzicie również innych odszkodowań? Całości odszkodowanie nie tylko kosztów rehabilitacji?

Skupiamy się na zapewnieniu naszym klientom szybkiej rehabilitacji ale staramy się zapewnić klientowi kompleksową obsługę jeśli ma taką potrzebę dochodzimy w jego imieniu całości odszkodowania.